Yoga bånd med løkker 180cm
Varenummer: T9014
.
DKK 99,75 / STK
DKK 79,80 ekskl. moms
  •  
Praktisk yogastrop med 10 løkker, som hjælper dig med at forbedre fleksibilitet, udstrækning og bevægelighed. Perfekt til yoga, pilates, fysioterapi og opvarmning før eller efter træning.


Bestsellers in Yoga - övriga tillbehör
Købt sammen med denne vare
  • Yoga Bånd med Løkker 180 cm

    Dette yoga bånd er et ideelt træningsredskab til yoga, pilates, fysioterapeutiske øvelser samt udstrækning før og efter træning.

    Ved hjælp af båndet kan du lettere opnå krævende yogastillinger og intensivere dine stræk. De integrerede løkker giver mulighed for mange forskellige grebspositioner til både hænder og fødder, hvilket gør båndet til en effektiv hjælp ved udstrækning og mobilitetstræning.

    Som træningsredskab kan Trendy yoga båndet bidrage til at forbedre fleksibilitet og bevægelighed samt understøtte korrekt kropsholdning.

    Funktioner og fordele

    • Hjælp til udstrækning og mobilitetstræning
    • Mange grebsmuligheder takket være de 10 løkker
    • Kan understøtte korrekt kropsholdning
    • Kan forbedre fleksibilitet og bevægelighed

    Specifikationer

    • Længde: 180 cm
    • 10 løkker
  • EAN 4020676012325